Start > Snabblänkar > Kontakta oss

Katarina Norén
Generaldirektör
katarina.noren@sjofartsverket.se

Jeanette Fredriksson
GD-support
jeanette.fredriksson@sjofartsverket.se

 

Ove Eriksson
Stf Generaldirektör,
Direktör Affärer
ove.eriksson@sjofartsverket.se


 

Noomi Eriksson
Direktör Styrning och planering
noomi.eriksson@sjofartsverket.se

 

Ulrika Ekström
Kommunikationsdirektör
ulrika.ekstrom@sjofartsverket.se

Mattias Hyllert
Direktör Sjö- och flygräddning
mattias.hyllert@sjofartsverket.se

Tomas Årnell
Isbrytardirektör
tomas.arnell@sjofartsverket.se

Peter Fyrby
Rederidirektör
peter.fyrby@sjofartsverket.se

 

Ulrika Worge
Direktör Utveckling och kompetens
ulrika.worge@sjofartsverket.se
 

 

Lisa Lewander
Chefsjurist
lisa.lewander@sjofartsverket.se

 

 

 

Dela artikeln